יום חמישי , 19 ספטמבר 2019
ראשי / חדשות / טיב טעם חולשת על מזרח תל אביב

מחלקת יין ואלכוהול גדולה תפתח בסניף סיטי ה-15 בתל אביב, במתחם בסר מגדלי אלון, שישתרע על שטח של כ-500 מ"ר

טיב טעם חולשת על מזרח תל אביב

מחלקת יין ואלכוהול גדולה תפתח בסניף סיטי ה-15 בתל אביב, במתחם בסר מגדלי אלון, שישתרע על שטח של כ-500 מ"ר

רשת טיב טעם ממשיכה במגמת התרחבות ופותחת השבוע סניף סיטי, במתחם מגדלי בסר אלון בעיר תל אביב. בנוסף, מרחיבה ומשדרגת את שטח סניף רעננה לשטח של 950 מ"ר, שיפעל במתכונת 24/7.

ההשקעה בשני הסניפים נאמדת בכ-6.2 מיליון שקל. סניפים אלו יצטרפו ל-42 סניפי טיב טעם ברחבי הארץ.

הסניף החדש שנפתח בעיר תל אביב, ממוקם במתחם בסר מגדלי אלון (רחוב יגאל אלון 94), ומשתרע על שטח של כ-500 מ"ר. במקום הזה שכן בעבר מפעל האוטובוסים של הארגז, שבעליו הוא אלוף במיל' חגי שלום (בעל השליטה בטיב טעם), כשהמפעל עצמו נבנה מחדש בקריית מלאכי. סניף זה יצטרף לעוד 14 סניפי סיטי ברחבי העיר תל אביב. סניף תל אביב יעבוד גם בשבתות ובחגים, כולל הסדר חניה ללקוחות ומשלוחים למשרדים העובדים במתחם.

סניף "מול הפארק", הממוקם ברחוב אחוזה 269, רעננה, מרחיב את שטחו לכ-950 מ"ר. הסניף המחודש ימשיך לפעול 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, לרווחת הלקוחות.

הסניפים יכללו חוויה קולינרית בניחוח בינלאומי עם מגוון רחב של מוצרים מהארץ והעולם. בסניף יהיו מחלקת יין ואלכוהול גדולה ומרשימה, דגים טריים, מחלקות תבלינים, פיצוחים ופירות יבשים בתפזורת, בית מאפה, קצביה, דגים טריים, מחלקת ירקות ופירות טריים מעדניית גבינות ונקניקים, מחלקת מכולת וחומרי ניקוי ועוד.

יוסי שליו, סמנכ"ל הסחר והשיווק בטיב טעם: "פתיחת סניפים חדשים במיקומים אסטרטגיים מהווה מנוע צמיחה להרחבת נוכחות הרשת ברחבי הארץ והנגשה אופטימלית לקהל לקוחותינו". לדבריו: "הסניפים עוצבו בהתאם לקונספט החדש של רשת טיב טעם, והוא כולל מגוון עשיר של מוצרים  ומותגים איכותיים מהארץ ומחו"ל".

הכותב/ת: שי שגב

שי שגב
חובב יין ואלכוהול, עורך האתר

יעניין אותך

פסטיבל לאגר אנד אייל: מגוון של בירות והופעות חיות

הפסטיבל במרינה של הרצליה יציע 100 סוגים של בירות מהארץ, דוכני אוכל ומוזיקה עדכנית

הפסטיבל במרינה של הרצליה יציע 100 סוגים של בירות מהארץ, דוכני אוכל ומוזיקה עדכנית

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *