יום שלישי , 21 ינואר 2020
ראשי / חדשות יין וגורמה / יקבי כרמל בשיתוף עמותת אחת מתשע

לרגל חודש העלאת מודעות לסרטן השד תועבר תרומה של אחד שקלים לעמותה - על כל מכירת בקבוק רוזה

יקבי כרמל בשיתוף עמותת אחת מתשע

לרגל חודש העלאת מודעות לסרטן השד תועבר תרומה של אחד שקלים לעמותה - על כל מכירת בקבוק רוזה

בין התאריכים 05 באוקטובר, 2019, ועד 30 בנובמבר, 2019, יוצאים יקבי כרמל לפעילות משותפת עם עמותת אחת מתשע, התומכת בנשים המתמודדות עם סרטן השד. במהלך הפעילות, יועבר 1 שקלים על כל בקבוק רוזה שיימכר מהסדרות: סלקטד, הסדרה האזורית וסדרת VATS.

במסגרת הפעילות, עובדי יקבי כרמל נרתמים גם הם למען המטרה, וייצאו לפגוש את הצרכנים בנקודות המכירה בכל רחבי הארץ, לבושים בחולצות הוורודות ומצוידים בעלוני הסבר, על מנת להעלות את המודעות לאבחון מוקדם ומציל חיים ולעודד את הציבור לתרום את חלקו ברכישת יינות רוזה לקראת החגים. בנוסף, במסעדות המגישות את יינות כרמל, נבחרו יינות הרוזה המשתתפים בפעילות כיינות החודש אשר בהזמנתם ייתרם 1 שקלים לכל כוס רוזה, בליווי הסבר ללקוחות המסעדה על הפעילות.

אחת מכל 7.5 נשים בישראל תאובחן עם מחלת סרטן השד. בדיקה מוקדמת והגברת מודעות הינה הכרחית לגילוי מוקדם ומציל חיים. עמותת אחת מתשע היא העמותה הוותיקה בישראל הפועלת לסייע ולתמוך בנשים המתמודדות בגבורה עם מחלת הסרטן.

רן אסא, מנהל השיווק של יקבי כרמל: "יקבי כרמל ממשיכים גם השנה מתוך רצון ומחוייבות לפעול למען הקהילה, להתגייס למען עמותת אחת מתשע להגברת המודעות לסרטן השד. אנו רואים חשיבות רבה בשילוב בין הפעילות העסקית ותרומה לקהילה כחלק מחזון החברה".

 

 

הכותב/ת: שי שגב

שי שגב
חובב יין ואלכוהול, עורך האתר

יעניין אותך

כתית מעולה

מומחית שמן הזית, יעל עופר, מספרת על תחרות טרה אוליבו

מומחית שמן הזית, יעל עופר, מספרת על תחרות טרה אוליבו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *