יום שישי , 20 ספטמבר 2019
ראשי / חדש על המדף / סיימן משיקים את מותג הגבינות של נני

הסדרה מנגישה את מותגי הגבינות המובילים בעולם לרשתות השיווק המובילות

סיימן משיקים את מותג הגבינות של נני

הסדרה מנגישה את מותגי הגבינות המובילים בעולם לרשתות השיווק המובילות

חברת סיימן משיקה את 'הגבינות של נני' – מותג של גבינות גורמה מקוריות מרחבי העולם. המותג כולל בשלב זה 26 גבינות המיובאות מצרפת, ספרד, אנגליה וקפריסין, ביניהן: גאודה, מנצ'גו, צ'דר, גבינות עיזים, גבינות טברנה ועוד.

מבחר מהגבינות של נני סיימן

'הגבינות של נני' נותנות מענה לשוק הישראלי בכלל, ותחרות למחלבות הישראליות המובילות, שחלקן מציעות גבינות שאינן מגיעות ממדינת המקור המוסמכת לייצר את מותגי הגבינות.

לדברי נני סיימן: "במהלך שלושה עשורים דאגנו להביא לציבור הישראלי גבינות מקוריות ואיכותיות ביותר. בשנים האחרונות זיהנו, כי בשל השמות הלועזיים של הגבינות, הצרכן הישראלי מתקשה לזכור אילו גבינות רכש ואהב, לכן כמעט לא חוזר לרכוש את אותן הגבינות. כפתרון, בחרנו לאגד את אותן גבינות איכותיות שאנו משיקים היום ברשתות השיווק ובמעדניות תחת השם 'הגבינות של נני'. הגבינות תחת פיקוח מוקפד על הליך הייצור והכשרתו".

הקונספט העיצובי ממחיש את סיפור המותג, על ידי שימוש בתמונות של הגבינות על גבי האריזה, בתוספת הדגל שמשייך את הגבינה למדינה שממנה היא מיובאת ומקל על זיהויה. את הייחודיות של כל גבינה הצגנו באמצעות הצעות הגשה שמותאמת אישית לכל גבינה. בנוסף, הוחלט לעשות שימוש בצבע אריזה סגול על מנת לייצר בידול מרשים בקטגוריית הגבינות, בהתייחס להיצע הקיים על המדף.

המחירים מוצעים לצרכן, המחיר הסופי נקבע על ידי הרשתות. ניתן להשיג ברשתות השיווק הנבחרות ובחנויות ומעדניות.

הביס האחרון: מבחר הגבינות עצום, עשיר ועונה על כל צורך או רצון קולינארי – אירוח, בישול או כתוספת. הגבינות מגיעות טריות, ארוזות למופת ובעלות טעם מדהים שקשה להפסיק לנגוס מהן. מומלץ במיוחד: גאודה הולנדית וגבינת עיזים ספרדית.

הכותב/ת: מערכת Winet

מערכת Winet

יעניין אותך

ספיריטים שחר משיקה וויסקי סר אדוארדס מעושן

הגרסה המעושנת מציעה את אותו הבסיס העדין מעושר במאלט ומעושן קלות

הגרסה המעושנת מציעה את אותו הבסיס העדין מעושר במאלט ומעושן קלות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *