יום ראשון , 22 ספטמבר 2019
ראשי / חדשות / פסטיבל White: יין לבן על הים חגג עשור

אלפי חובבי היין הצביעו ברגליים

פסטיבל White: יין לבן על הים חגג עשור

אלפי חובבי היין הצביעו ברגליים

זה עשור, שבכל חודש מאי, מארחת החברה העירונית לפיתוח התיירות בהרצליה את האירוע ב-ה"א הידיעה של היינות הלבנים בישראל: 'White – יין לבן על הים'.

השנה, לרגל חגיגות העשור, יותר מ-5,000 חובבות וחובבי יין פקדו את המרינה הרצליה כדי לעשות את הכבוד הראוי ליין הלבן ולשים אותם בקדמת הבמה. מנכ"ל איש הענבים, חיים גן: "שמחנו לראות את עם ישראל מגיע למרינה, נהנה מטעימות של מאות יינות, מוזיקה נהדרת ובריזה מרעננת. בשנה הבאה – חגיגות האחד עשר".

במרינה הרצליה מסכמים אירוע מצוין של חובבי היינות הלבנים באשר הם, שפקדו את המרינה בימי רביעי וחמישי האחרונים והשתתפו בפסטיבל 'White – יין לבן על הים'. הפסטיבל, שנערך בהפקה ובארגון החברה העירונית לפיתוח התיירות בהרצליה ומרכז 'איש הענבים', בשיתוף מגזין 'יין וגורמה', אירח את מיטב תוצרת היינות הלבנים המקומית, עם שחקני חיזוק מרחבי העולם וחשף שפע ומגוון של זנים וסגנונות של יינות לבנים.

השנה, לרגל חגיגות העשור, קיימו אירוע גדול ומרשים במיוחד בו מיטב היקבים ויבואני היין חשפו עשרות יינות לבנים חדשים – מושלמים לחג הביכורים ולקיץ הקרוב. במקום היה גם מתחם גבינות ותופינים, סדנאות Speed Tasting ועוד.

הכותב/ת: מערכת Winet

מערכת Winet

יעניין אותך

מהדורת קיץ ייחודית לוודקה בלוגה

המשקה שואב השראה מאתרי נופש מובילים בעולם

המשקה שואב השראה מאתרי נופש מובילים בעולם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *