יום ראשון , 12 יולי 2020
ראשי / חדשות יין וגורמה / טמפו משיקה את גלנליווט פאונדרס ריזרב

המשקה נוצר כמחווה אולטימטיבית למייסד גלנליווט, ג’ורג’ סמית’, ולחזונו המקורי לייצר וויסקי סינגל מאלט חלק ומדויק ביותר

טמפו משיקה את גלנליווט פאונדרס ריזרב

המשקה נוצר כמחווה אולטימטיבית למייסד גלנליווט, ג’ורג’ סמית’, ולחזונו המקורי לייצר וויסקי סינגל מאלט חלק ומדויק ביותר

חטיבת הכהילים של טמפו משיקה סינגל מאלט חדש: גלנליווט פאונדרס ריזרבס. בטמפו מציינים, כי המשקה נוצר כמחווה אולטימטיבית למייסד גלנליווט, ג'ורג' סמית', ולחזונו המקורי לייצר ויסקי סינגל מאלט חלק ומדויק ביותר.

גלנליווט פאונדרס רזרב

טמפו מעדכנת, כי "בלב סגנונו של גלנליווט נמצאת הפירותיות הקלאסית שלו, תוצר של צורת המזקקות הרחבות בעיצובו הבלעדי של סמית'. בפאונדרס ריזרב, פירותיות זו מודגשת בקרמיות ובמתיקות, שמקורן בחביות עץ אלון במילוי ראשון והתוצאה היא מאלט בעל חלקלקות יוצאת דופן. זוהי האיכות שבזכותה הגלנליווט של סמית' מוערץ ומוערך על ידי רבים עד היום".

הסינגל מאלט החדש מוגש בתוך בקבוק זכוכית שקוף שמדגיש את גווני הזהב הבהיר של המשקה. האריזה הינה בצבע כחול ג'ורג'יאנין ובמראה קלאסי-עכשווי. הסמל החדש של גלנליווט, המציג גשר מרכבות שחוצה את נהר הליווט, מופיע על החותמת במרכז הבקבוק ועל קופסת הקרטון, בצירוף חתימתו של סמית' שמובלטת בחזית הקופסה.

"גלנליווט פאונדרס ריזרבס בעל ניחוחות עדינים של פירות הדר, בדגש על תפוז מתוק. טעמו המתקתק מודגש על ידי נגיעות פירותיות של תפוזים, קליפות תפוזים ואגסים, עם רמז לממתקי תפוח וטופי המובילים לסיומת ארוכה, שמנה וחלקה", מציינים בטמפו.

גלנליווט, שנוסד על ידי ג'ורג' סמית בשנת 1824, הוא הסינגל מאלט הסקוטי המקורי, שידוע בזכות חלקותו והפרופיל הפירותי שלו.

"כיום, גלנליווט הוא הסינגל מאלט הסקוטי הנמכר ביותר בעולם, וכמובן מוביל הקטגוריה בארצות הברית, שוק המאלט וויסקי הגדול בעולם. כמו כן, גלנליווט הינו הגורם המשמעותי ביותר בעליית המכירות המשמעותית של קטגוריית הוויסקי סינגל מאלט בעולם, והוא מותג הסינגל מאלט עם צמיחת המכירות הגדולה ביותר בחמש השנים האחרונות", מציינים בטמפו. "כסינגל מאלט שהתחיל את הכל והוביל חידושים בתחום בשנים האחרונות, גלנליווט מחויב לשמירה על המסורת של יצירת וויסקי סינגל מאלט באיכות יוצאת מן הכלל", מוסיפים בחברה.

יעניין אותך

שניים סינים עם סינר גדול

עפרה בר-נון חפרה ומצאה בארכיון הטורים ההיסטורי שלה, טור רלוונטי מתמיד. הטור פורסם לראשונה בשנת 2007

עפרה בר-נון חפרה ומצאה בארכיון הטורים ההיסטורי שלה, טור רלוונטי מתמיד. הטור פורסם לראשונה בשנת 2007

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

error: Content is protected !!