שבת , 2 יולי 2022
ראשי / חדשות יין וגורמה / הצייר דוד גרשטיין מאייר את תוויות יקבי ירושלים

גרשטיין בחר ארבע מהיצירות המוכרות והאהובות שלו אשר יעטרו את הבקבוקים החדשים

הצייר דוד גרשטיין מאייר את תוויות יקבי ירושלים

גרשטיין בחר ארבע מהיצירות המוכרות והאהובות שלו אשר יעטרו את הבקבוקים החדשים

ארבע יצירות אמנות מוכרות של האמן דוד גרשטיין יעטרו את הבקבוקים החדשים בסדרת אביב של יקבי ירושלים, ביניהם היין החדש של היקב – רוזה 2015.

רביעיית גרשטיין של יקבי ירושלים

היצירות נבחרו בקפידה על ידי האמן והותאמו ליינות שיוצעו למכירה, אותם ניתן לרכוש עד ה-1 ביולי, 2016, במחירים מיוחדים ובמארז בודד, זוגי או במארז לכל הרביעייה:

ירושלים, אביב, רוזה 2015 – יין חדש של היקב. גרשטיין בחר להציג על גבי תווית הרוזה את עבודתו 'שולחן ים תיכוני', אותה הוא מתאר כדלת פתוחה אל מרפסת הצופה אל קו האופק של ים כחול ורגוע, חופשה יוונית עם פירות קיץ ורחצה בים כאשר בין ענפי העץ, מצייצות הציפורים את שירתן הלא נגמרת.

ירושלים, אביב, גוורצטרמינר 2014 – עבודת האמנות של גרשטיין 'פרחי השמש' תוטבע על התווית של הגוורצטרמינר 2014, אותה מתאר גרשטיין כאביב הפורץ בשלל פרחים צבעוניים הנאספים יחד לאגרטל חגיגי; הבית רווי בריחות משכרים המחברים אותנו אל הטבע באווירה של התחדשות ורעננות אחרי חורף ארוך וכבד.

ירושלים, אביב, מרסלאן 2014 – על גבי בקבוק המרסלאן בחר האמן להציג את עבודתו 'תפילת העץ' – עץ הזית המיתולוגי במלוא הדרו הכסוף והירוק נאחז באדמה ויונק את טובה, עץ אשר מסמל את הקשר אל הקרקע והשאיפה להגיע לשמיים.

ירושלים, אביב, מוסקט 2014 –  היצירה 'כלי זכוכית' של גרשטיין תוצג על גבי מוסקט קינוח. האמן מתאר את עבודתו כרישום של קו רגיש של מכלים שקופים, אשר קיבל את השראתו מדוכן לכלי זכוכית עתיקים בשוק הפשפשים וברקע הציור צבעי פסל מופשטים בגוונים חמים היוצרים אווירה רגועה וקייצית.

כמה: מחיר מארז זוגי 110 שקל, מחיר למארז ארבעה יינות בסדרת אביב-גרשטיין 189 שקל. מחירים עבור המהדורה המיוחדת מוצעים עד ל- 1 ביולי, 2016.

איפה: היינות ניתן להשיג בחנויות היין המובחרות.

יעניין אותך

פינוק זוגי לוולנטיין: סניקרס קרימי

סניקרס קרימי חדש עם מרקם קרמי של חמאת בוטנים מכיל שני ברים בחטיף ומציע דרך מפנקת להתענג על שוקולד ביחד

סניקרס קרימי חדש עם מרקם קרמי של חמאת בוטנים מכיל שני ברים בחטיף ומציע דרך מפנקת להתענג על שוקולד ביחד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.