יום חמישי , 18 אוגוסט 2022
ראשי / חדש על המדף / נספרסו משיקה תערובת קפה עוצמתית: Envivo Lungo

הקפסולה החדשה מיועדת לקפה של הבוקר - מעוררת במיוחד

נספרסו משיקה תערובת קפה עוצמתית: Envivo Lungo

הקפסולה החדשה מיועדת לקפה של הבוקר - מעוררת במיוחד

נספרסו משיקה את אנביבו לונגו (Envivo Lungo) – תערובת חדשה המצטרפת למגוון של 23 תערובות הקפה הקבועות של נספרסו. התערובת ה-24 נהנית מטעם עוצמתי ואיכות מעוררת, ונרקחה במיוחד על ידי מומחי הקפה של החברה, כך שתתאים לרגע של תחילת היום עם ספל קפה גדול ועוצמתי.

הטעם החדש בקפסולות של נספרסו: Envivo Lungo

תערובת Envivo Lungo החדשה בדרגת חוזק 9 בסולם דרגות חוזק הקפה של נספרסו (נע בין 1-12). זוהי התערובת החזקה ביותר במשפחת Lungo (אספרסו ארוך) של נספרסו המצטיינת בטעם עשיר ומקורי. דירוג  החוזק נקבע על פי שלושה משתנים: דרגת הקלייה, המרירות וגוף הקפה, הקפסולה החדשה מתווספת לחמשת התערובות הקיימות בסדרת Lungo, המיועדות כולן לכוסות בנפח 110 מ"ל.

מומחי הקפה העומדים מאחורי פיתוח התערובת התייחסו במיוחד לצרכני קפה השותים קפה בבוקר בספל גדול, ובתוספת חלב. התערובת החדשה הותאמה לכך במיוחד, כך שהחלב הופך את גוף הקפה למעוגל יותר, אך עדיין שומר על אופיו וטעמו העוצמתי. הקפה החדש מתאים גם לחובבי אספרסו חזק המעוניינים בקפה ארוך יותר.

תערובת הקפה Envivo מורכבת משילוב של פולי ערביקה הגדלים בהודו, ופולי רובוסטה משובחים המגיעים ממקסיקו. הצירוף הייחודי מעניק לקפה ניחוחות קלייה, תווים בושמתיים עציים ועוגיית ג'ינג'ר. הקפה מאופיין בגוף מלא, שמשאיר בחיך טעם נפלא ואינטנסיבי לאורך זמן.

כמה: 23.30 שקל לשרוול של 10 קפסולות

איפה: ברשת חנויות נספרסו, ובחנויות המתמחות בקפה

יעניין אותך

פינוק זוגי לוולנטיין: סניקרס קרימי

סניקרס קרימי חדש עם מרקם קרמי של חמאת בוטנים מכיל שני ברים בחטיף ומציע דרך מפנקת להתענג על שוקולד ביחד

סניקרס קרימי חדש עם מרקם קרמי של חמאת בוטנים מכיל שני ברים בחטיף ומציע דרך מפנקת להתענג על שוקולד ביחד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.