יום שלישי , 22 ספטמבר 2020
ראשי / חדשות יין וגורמה / טיב טעם תערוך פסטיבל בירה במהלך חודש יולי

למעלה מ-500 סוגי בירות מובחרות מהארץ ומהעולם, מתחמי בר, טעימות, מבצעים והנחות

טיב טעם תערוך פסטיבל בירה במהלך חודש יולי

למעלה מ-500 סוגי בירות מובחרות מהארץ ומהעולם, מתחמי בר, טעימות, מבצעים והנחות

רשת טיב טעם תערוך במהלך יולי 2016 את חגיגות פסטיבל הבירה, ב-35 סניפי הרשת ברחבי הארץ.

מבחר מהבירות הייחודיות המוצעות בטיב טעם

טיב טעם תשווק במהלך הפסטיבל למעלה מ-500 סוגים שונים של בירות מובחרות מסוגים ומטעמים שונים מרחבי העולם, כגון: גרמניה, צ'כיה, רוסיה, אוסטריה, ארה"ב ועוד, כמו גם בירות בוטיק ישראליות. לקוחות הרשת יוכלו במהלך חודש הפסטיבל, ליהנות ממתחמי בר, טעימות, מוסיקה, מבצעים, הנחות והטבות מיוחדות.

עדי כהן, מנכ"ל קבוצת טיב טעם: "הבירה היא המשקה השלישי הפופולארי בעולם. כיום מציע שוק הבירות מספר קטגוריות, כמו בירה לייט, בירה ללא כוהל, בירה ללא גלוטן ועוד. לקוחות הרשת ייהנו מחוויית טעמים וריחות משכרים, וההערכה היא כי במהלך חודש יולי תשווק הרשת כ-250 אלף בקבוקי בירה, גידול של כ-26% אחוז לעומת חודש רגיל".

שוק הבירה בישראל נחשב לשוק עונתי המתחזק בחודשי הקיץ. צריכת הבירה בישראל לנפש עומדת על כ-22 ליטר בשנה, נמוך משמעותית ביחס למדינות אחרות, כמו גרמניה עם כ-136 ליטר לנפש, הבריטים 110 ליטרים, וארה"ב כ-100 ליטר לנפש.

עוד מוסר כהן: "אנו מבינים את הפוטנציאל הגלום בקטגוריית הבירה המתפתחת בישראל, על כן החלטנו להעמיק ולהרחיב את תחום הבירה. להבדיל מרשתות קמעונאיות אחרות, באמצעות רכישת החברה הסקוטית, על ידי חברת הבת של הקבוצה ישרקו, הוחלט לפתוח מחלקות מתמחות של בירה, שלא קיימות כיום ברשתות המזון האחרות ובכך לחזק את חוויית הקנייה".

כמו כן, תקיים הרשת מבצעים והנחות  לחברי המועדון במחלקת הבירה: קונים ב-50 שקל ומעלה במחלקת הבירה ומקבלים קופון בסך 50 שקל לקניה ברשת בחודש אוגוסט בקניה מעל 349 שקל. לסירוגין, קונים ב-100 שקל ומעלה במחלקת הבירה ומקבלים 2 קופונים בשווי מצטבר של 100 שקל מתנה לקניה ברשת ( 50 שקל לקניה בחודש אוגוסט ו-50 שקל למימוש בחודש ספטמבר, הקופונים למימוש בקניה מעל 349 שקל).

יעניין אותך

בדידותו של השופט בתחרות שמן זית בימי הקורונה

גם בימים עם הכי הרבה ריחוק חברתי - יעל עופר הצליחה לשפוט את מיטב שמני הזית

גם בימים עם הכי הרבה ריחוק חברתי - יעל עופר הצליחה לשפוט את מיטב שמני הזית

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

error: Content is protected !!