יום שלישי , 20 אוקטובר 2020
ראשי / חדשות יין וגורמה / אחרי יקב כרמל: דורית בן סימון חוזרת ליקב רמת הגולן

מונתה למנהלת ייצוא ארצות הברית וסין של היקב

אחרי יקב כרמל: דורית בן סימון חוזרת ליקב רמת הגולן

מונתה למנהלת ייצוא ארצות הברית וסין של היקב

דורית בן סימון מצטרפת למערך הייצוא והשיווק של יקב רמת הגולן ויקב הרי גליל לשוּקֵי ארצות הברית וסין. המינוי יכנס לתוקפו באחד באפריל.

דורית בן סימון - מנהלת ייצוא ארצות הברית וסין של יקב רמת הגולן

בן סימון תעבוד לצד יעל גיא, האמונה על ייצוא ושיווק היקבים באירופה ובמדינות נוספות בעשר השנים האחרונות. בן סימון ניהלה עד לאחרונה את מערך הייצוא של יקב כרמל ויקב יתיר במשך חמש שנים, בטרם ארנון הראל (מנהל השיווק של יקב רמת הגולן לשעבר) נכנס לנעליה.

בן סימון תדווח ישירות ליואב דור, האמון על מערך השיווק והמכירות של יקב רמת הגולן בישראל ובעולם, ולענת לוי, מנכ"לית יקב רמת הגולן ויקב הרי גליל.

לדברי לוי: "אנו מברכים על כניסתה של בן סימון לתפקיד המאתגר ובטוחים שתייצג את היקבים בשווקים אלה בהצלחה רבה ותוביל אותנו להישגים. מדובר בסגירת מעגל, כאשר דורית למעשה עשתה את תפקידה הראשון בעולם היין כמנהלת הדרכה של יקב רמת הגולן, תפקיד אותו מילאה בהצלחה רבה במשך עשור. אנו שמחים על חזרתה הביתה ובטוחים שתתמודד בהצלחה עם האתגרים והמשימות העומדים בפתחינו בשווקים אלו".

לבן סימון תואר ראשון במנהל עסקים ממכללת New England בארצות הברית, תעודת הנדסאית תעשיה וניהול מהמכללה למינהל ובוגרת קורס אוצרי יין של בית הספר תדמור ויקב רמת הגולן. תפקידיה בעבר כוללים גם מנהלת קשרי לקוחות של חברת תוכנה בתעשיית הבריאות האמריקנית, ניהול והדרכה בחברה אמריקנית המתמחה באירועים והרצאות לקידום יין ואף מנהלת מכירות אזורית של חברת יין קליפורנית המתמחה בהפצת יינות כשרים בארצות הברית.

הכותב/ת: מערכת Winet

מערכת Winet

יעניין אותך

הסקוטית משיקה מיסטרל ג'ין רוזה

ג'ין ורוד ויוצא דופן מן הג'ין האופייני בקטגוריית הוורודים

ג'ין ורוד ויוצא דופן מן הג'ין האופייני בקטגוריית הוורודים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

error: Content is protected !!