יום שישי , 3 דצמבר 2021
ראשי / חדש על המדף / אסם מרחיבה את סדרת מרקי התיבול עם מרכיבים טבעיים בלבד

משיקה מהדורות חורף בטעמים חדשים: עדשים, קטניות פיקנטי וירקות שורש

אסם מרחיבה את סדרת מרקי התיבול עם מרכיבים טבעיים בלבד

משיקה מהדורות חורף בטעמים חדשים: עדשים, קטניות פיקנטי וירקות שורש

חברת אסם פותחת את חורף 2017 עם חדשנות מוצרית בעולם מרקי התיבול, ומשיקה מהדורות חורף בטעמים חדשים: מרק עדשים – לתיבול תבשילים ומרקי עדשים, מג'דרה, נזידים וכדומה; מרק קטניות פיקנטי – לתיבול מגוון תבשילי קטניות פיקנטיים – מרק מינסטרונה, חרירה, תבשיל צ'ילי פיקנטי ועוד; וכן מרק ירקות שורש – לתיבול קדירות, ירקות או מרקים כתומים.

המהדורות מצטרפות לסדרת מרקי התיבול מרכיבים טבעיים בלבד, ללא חומרים משמרים וצבעי מאכל, הכוללת מספר מוצרים ותיקים מרכיבים טבעיים בלבד – מרק עוף אמיתי, מרק בטעם עוף, מרק פטריות ומרק בצל.

בנוסף, אסם משיקה מרקי תיבול עם 33% פחות מכמות הנתרן בשני מוצרי דגל של אבקות המרק לתיבול: 'מרק עוף אמיתי' ו-'מרק בטעם עוף' מרכיבים טבעיים בלבד. מרקי התיבול מופחתי הנתרן יוצאים לשוק בתום שנה של פיתוח, ונותנים מענה לצרכנים המבקשים להפחית את כמות הנתרן בבישול הביתי, מבלי לוותר על הטעם העשיר המתקבל בשימוש במרקי תיבול.

אבי בן אסאייג, מנכ"ל חטיבת המזון בקבוצת אסם, מספר: "מרקי תיבול נמצאים כמעט בכל מטבח בישראל, ואסם מובילה את שוק מרקי התיבול עם 54% נתח שוק. כמובילי שוק החלטנו השנה לרענן ולהרחיב את סדרת מרקי התיבול מרכיבים טבעיים בלבד, עם מגוון מהדורות חורפיות טעימות להכנת מגוון תבשילים ומרקים, ועם מרקי עוף וטעם עוף המכילים 33% פחות נתרן, גם הם מרכיבים טבעיים בלבד. החורף תוכלו להכין מגוון תבשילים טעימים שתמיד יצליחו, בהנאה ובקלילות".

כמה: אריזת 300 גרם – 14.90 שקל

איפה: רשתות השיווק המובילות ברחבי הארץ

הביס האחרון: היתרון הבריאותי שבמרקים החדשים מביא קפיצת מדרגה משמעותית למוצרי המרקים הישראליים הנמכרים כיום על המדף, ואסם מצליחה להוביל מהפכה בריאותית זו – גם בטעם המרקים ובעיקר בהפחתת מרכיבים, כמו לדוגמה הנתרן.

הכותב/ת: שי שגב

שי שגב משמש כעורך הראשי של אתר מגזין יין וגורמה (Winet).

יעניין אותך

אורביט מרעננת את המדף עם Orbit Refreshers

המותג משיק סדרת מסטיקים ייחודית המספקת רעננות מתפרצת שנמשכת לאורך זמן

המותג משיק סדרת מסטיקים ייחודית המספקת רעננות מתפרצת שנמשכת לאורך זמן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *