יום חמישי , 18 אוגוסט 2022
ראשי / חדשות יין וגורמה / יקבי כרמל מרחיבים את חטיבת האלכוהול

קיבלו את הזיכיון לשיווק מותג הקוניאק Dupuy בישראל

יקבי כרמל מרחיבים את חטיבת האלכוהול

קיבלו את הזיכיון לשיווק מותג הקוניאק Dupuy בישראל

קוניאק Dupuy, הנהנה מהיסטוריה של למעלה מ-166 שנות ייצור, עובר להפצתו של יקבי כרמל. הקוניאק המותאם לקהל הישראלי בשל היותו כשר, יושק בשלוש דרגות יישון.

מבחר הקוניאק המגיעים לארץ של מזקקת Dupuy

קוניאק Dupuy מיוצר בתהליכים מוקפדים, המבוססים על שיטות מסורתיות, ששמות דגש על איכות המוצר. Dupuy ידוע כקוניאק ייחודי ועשיר, העשוי מתזקיק של 100% ענבים לבנים מסוג אוני בלאן, פול בלאנש ופרנץ' קולומבאר. ענבים אלו מגיעים מהאזורים המשובחים ביותר בחבל הקוניאק: גראן שמפיין ופטיט שמפיין, וכן במקרים בודדים, גם מאזורים נוספים כגון: פיין שמפיין, פיין בואה ובון בואה.

קוניאק Dupuy עובר שני זיקוקים מסורתיים כיאה למשקה בעל היסטוריה ארוכה, ולאחר מכן עובר ליישון במרתפיי החברה למשך שנים ארוכות, בחביות של עץ אלון המגיעות מאזור לימוזין שבצרפת. תנאי האקלים הייחודיים והקרקעות מעניקים לקוניאק Dupuy את המורכבות והייחודיות שלו.

נדב ארנס ארד, מנכ"ל יקבי כרמל מספר: "מותג הקוניאק Dupuy משתלב בצורה טובה ביותר עם קו המותגים האלכוהוליים של יקבי כרמל ומאפשר לנו כיום להציע ללקוחותינו מגוון של משקאות בסטנדרטים הגבוהים ביותר".

על סוגי הקוניאק המגיעים לארץ:

קוניאק VS Dupuy
הקוניאק עובר תהליך יישון של מינימום שלוש שנים בחביות עץ אלון, עבור התזקיק הצעיר ביותר. המבוגר ביותר מגיע ל-8 שנות יישון. מחיר: 150 שקל 

קוניאק VSOP Dupuy 
הקוניאק מורכב מתזקיקים בטווח של 5 עד 15 שנים. מחיר: 200 שקל

קוניאק XO Dupuy 
הקוניאק עובר תהליך יישון של 30 עד 50 שנים בחביות שנבחרו בקפידה רבה, המגיעות מאזור לימוזין. הממסך אף מכיל בתוכו קוניאק משנת 1902. מחיר: 600 שקל

הכותב/ת: שי שגב

שי שגב משמש כעורך הראשי של אתר מגזין יין וגורמה (Winet).

יעניין אותך

חדש: סוכריות סקיטלס ענקיות עם טעם פירות חמוצים

מותג הסוכריות המוביל משיק טעם חדש של הסוכריות הענקיות: גדולות פי שלושה ורכות יותר מפנים

מותג הסוכריות המוביל משיק טעם חדש של הסוכריות הענקיות: גדולות פי שלושה ורכות יותר מפנים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.