שבת , 21 מאי 2022
ראשי / חדש על המדף / מבחן גורמה: רוטב השום של פאפא ג'ונס

רוטב השום האגדי של רשת הפיצריות הבינלאומית פאפא ג'ונס מגיע לישראל

מבחן גורמה: רוטב השום של פאפא ג'ונס

רוטב השום האגדי של רשת הפיצריות הבינלאומית פאפא ג'ונס מגיע לישראל

רוטב השום של רשת פאפא ג'ונס מגיע לישראל, ויש שיטענו כי הוא חלק בלתי נפרד בעת הזמנת הפיצה. הרוטב המקורי והסודי פותח על ידי ג'ון שנאטר, מייסד פאפא ג'ונס, והפך לשם דבר בעולם ובז'אנר הפיצה בפרט.

הפיצה של פאפא ג'ונס ולצדה רוטב השום

רוטב השום מתובל באופן ייחודי וסודי, והופך את חוויית הפיצה לתוספת שהופכת את הביס למושלם. החל מהיום, ואחרי ציפייה והמתנה ארוכה של הלקוחות, יהיה ניתן להשיג אותו בכל סניפי הרשת של פאפא ג'ונס בסניפים ב-דיזינגוף 267, תל אביב; מוטי קינד 10, רחובות; שדרות מוריה 132, חיפה.

עלות למטבל: 2 שקלים (כ-35 גרם).

רשת פאפא ג'ונס היא רשת הפיצריות השלישית בגודלה בעולם, מקורה בארצות הברית, ובעלת מוניטין רב וקהל אוהד בכל רחבי העולם. הרשת הוקמה לפני כ-30 שנה על ידיי ג'ון שנאטר וכיום מונה מעל 5,400 סניפים בכ-50 מדינות וטריטוריות ברחבי העולם. פאפא ג'ונס חרטה על דגלה את איכות חומרי הגלם והטריות של המוצרים ועל כך שמה דגש לאורך כל 30 שנות פעילותה.

הביס האחרון: רוטב השום של פאפא ג'ונס, שזה עתה עשה עלייה, מגיע במארז נוח וקליל לפתיחה. צבעו זהוב בוהק, מעט זרחני, והוא מאוד סמיך. באף ניתן להריח בעוצמה רבה את השום הטרי, והטעם – גן עדן. עושר גדול של שום נקי – כאילו נקצץ הרגע ועורבב בשמן כדי לאפשר טבילה נוחה של הפיצה. כמובן אפשר לטבול סלייס של פיצה או להטביע בכל ביס, ולמופרעים על שום – ואלו שממש פוחדים מערפדים – לשפוך את תכולת המטבל כולו לאורך ולרוחב הפיצה. רוטב השום של פאפא ג'ונס הוא תוספת חדשה וראויה בקרב מטבלי הפיצה בארץ, אך רצוי לא להזמין אותו בערב ט"ו באב – הריח של השום נשאר הרבה אחרי…

הכותב/ת: שי שגב

שי שגב משמש כעורך הראשי של אתר מגזין יין וגורמה (Winet).

יעניין אותך

רולדין משיקה קולקציית לחמים מרשימה

החברה מרחיבה את הפעילות בקטגוריה בהשקעה של 18 מיליון שקל עם לחמי מחמצת ולחמים ייחודיים בעבודת יד וללא חומרים משמרים.

החברה מרחיבה את הפעילות בקטגוריה בהשקעה של 18 מיליון שקל עם לחמי מחמצת ולחמים ייחודיים בעבודת יד וללא חומרים משמרים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.