שבת , 10 אפריל 2021
ראשי / חדש על המדף / מותג Skittles תומך בקהילת הלהטב"ק

מותג Skittles נרתם לתמיכה בקהילת הלהטב"ק ומשיק מהדורת סוכריות מוגבלת, לצד פעילות רשת תומכת ותרומה לארגון "איגי"

מותג Skittles תומך בקהילת הלהטב"ק

מותג Skittles נרתם לתמיכה בקהילת הלהטב"ק ומשיק מהדורת סוכריות מוגבלת, לצד פעילות רשת תומכת ותרומה לארגון "איגי"

במהלך השנתיים האחרונות, השתתף מותג הסוכריות המצליח סקיטלס | Skittles בפעילויות שונות סביב אירועי הגאווה ברחבי העולם ובישראל, כחלק ממהלך של המותג המאמין בשוויון, פתיחות וסובלנות. השנה, בצל הקורונה, נדדו אירועי הגאווה מהמרחב הפיזי המוכר למרחב הווירטואלי, בו השיח על קהילת הלהטב"ק ברובו, איננו חיובי.

שקית סקיטלס לבן

כאות הזדהות עם קהילת הלהטב"ק ועל מנת להעלות את המודעות לנושא הבריונות ברשת כנגדה, החליט המותג Skittles, הידוע במגוון טעמי הפירות הצבעוניים שלו, להשיק מהדורה מוגבלת וייחודית שבה כל הסוכריות בשקית יהיו בגוון אחיד ולבן. כל זאת במטרה להעביר את המסר: "ישנה רק קשת צבעים אחת הראויה לעמוד במרכז הבמה – קשת דגל הגאווה!", וכדי להעביר את מסרי השוויון והאחדות.

כחלק מהמהלך, חבר המותג לארגון הנוער הגאה "איגי", ארגון התנדבותי הפועל למען חינוך ושינוי חברתי עבור נוער להטב"קי והטרו-סקסואלי ויחד, יעבירו מסרים חיוביים כלפי הקהילה בפעילויות רשת שונות שיתקיימו בחסות המותג. בנוסף, 10% מההכנסות שיתקבלו מהמכירות, יועבר לטובת ארגון "איגי".

אולי סדן רז, מנהלת השיווק של Mars בישראל: "מותג Skittles דוגל בערכים של שוויון וליבראליות, לכן התמיכה בקהילה הלהטב"קית, הסובלת מפוסטים פוגעניים, היא טבעית ומתבקשת. מבחינתנו, זוהי זכות גדולה לקחת חלק בפעילות חשובה כמו זו של "איגי", במיוחד כאשר חמישית מביטויי השנאה מופנים לבני נוער. השנה, לאור המצב, כוונו את הפעילות לרשת האינטרנט על מנת להפיץ מסר של אחדות, קבלת האחר ואהבה ולגבור על מסרים של חושך ושנאה".

Skittles לבן נמכר במהדורה מוגבלת ברשתות השיווק המובחרות במהלך חודש אוקטובר ונובמבר. מחיר מומלץ: 8.90 שקלים.

הכותב/ת: שי שגב

שי שגב
שי שגב משמש כעורך הראשי של אתר מגזין יין וגורמה (Winet).

יעניין אותך

הטעם החדש של אורביט לחורף: תפוח מרענן

חברת Orbit משיקה טעם חדש במהדורה מוגבלת לרגל הימים הקרירים של החורף: תפוח מתקתק

חברת Orbit משיקה טעם חדש במהדורה מוגבלת לרגל הימים הקרירים של החורף: תפוח מתקתק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *