יום שני , 9 דצמבר 2019
ראשי / חדש על המדף / Nestea פותח את הקיץ עם מהדורות מיוחדות

Nestea ענבים ו-Nestea תפוח מוגז

Nestea פותח את הקיץ עם מהדורות מיוחדות

Nestea ענבים ו-Nestea תפוח מוגז

לקראת עונת הקיץ, Neatea, תה קר על בסיס מים מינרלים מבית סן פלגרינו, יוצא בשני טעמים חדשים: טעם חדש לסדרה התוססת: Neatea מוגז בטעם תפוח, ו-Neatea בטעם ענבים.

המשקאות החדשים של Neatea

בקיץ 2016, Nestea מוסיפה מהדורה מיוחדת, המצטרפת לסדרה התוססת והמרעננת, Nestea מוגז בטעם תפוח בבקבוק משפחתי 1.5 ליטר. טעם התפוח המוגז יצטרף לטעמים הקודמים שהושקו בקיץ 2015: אפרסק מוגז, לימון מוגז ודיאט אפרסק מוגז. טעם תפוח מוגז נבחר לאחר מחקרים שערכה החברה, בהם נמצא כי זה טעם אהוב ומועדף על הצרכן הישראלי ומהווה אפשרות טעימה ומרעננת לצידו של טעם האפרסק ששולט בקטגוריית התה הקר.

בעונת הקיץ, מצטרף Nestea ענבים גם הוא לסדרת התה הקר. טעם ענבים הוא אחד מהטעמים הפופולאריים והאהובים במיוחד בקטגוריית המשקאות בקרב בני המשפחה הישראלית. הטעם החדש, Nestea ענבים, מוצע לצרכן בבקבוק משפחתי 1.5 ליטר וגם בבקבוק אישי של 0.5 ליטר.

כמו כל מוצרי Nestea, גם המהדורות החדשות מיוצרות באיטליה, במפעל סן פלגרינו, מותג מים מוביל שבבעלות נסטלה. Nestea מבוסס על מים מינרליים מהאלפים, מי המעיין זורמים בצורה טבעית ועוברים בעומק סלעי האלפים. המסע בין הסלעים מאפשר את שילוב המינרלים התורמים לאיכותו ומעניקים לתה רעננות וצלילות ייחודית. Nestea מכיל נוגדני חמצון טבעיים מהתה, ואינו מכיל חומרים משמרים וצבעי מאכל.

טווח מחירים ארצי : 2.90 שקל עד 8.40 שקל עבור 1.5 ליטר

איפה: בכל רשתות המזון ונקודות המכירה ברחבי הארץ

יעניין אותך

ספיריטים שחר משיקה וויסקי סר אדוארדס מעושן

הגרסה המעושנת מציעה את אותו הבסיס העדין מעושר במאלט ומעושן קלות

הגרסה המעושנת מציעה את אותו הבסיס העדין מעושר במאלט ומעושן קלות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *